View Single Post
Old 24-07-2011, 10:31 AM   #583
DeatHRuN12
Member
 
DeatHRuN12's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Targu-Jiu
DeatHRuN12 will become famous soon enough
Default

Acum cateva zile venea Piturca la televizor si zicea ca desfiintarea Craiovei nu il ajuta pentru ca el NU-SI VA RECUPERA BANII!!!
Sincer si eu credeam ca Piturca e un antrenor bun dar dupa ce-a facut la Steaua la inceputul sezonului mi-am dat seama ce fel de om e.
Dupa parerea mea Mititelu este 50% vinovat si Piturca tot 50%. Comisiile FRF&LPF nu sunt de vina, iar autoritatile locale nu au putut mai mult pentru ca in zilele de acum cei mari sunt cei nepregatiti.
Atunci daca e cum zici tu si Dinel cu Mititelu au retrogradat-o atunci de ce Netoiu a luat cei mai buni jucatori la dinamo? Astept raspunsul tau..
Acea interdictie a fot valabila. Nu avea voie sa transfere jucatori din strainatate sau dintr-o liga superioara..
Si cu antrenorii din era Mititelu grasessti. Napoli putea califica acum doi ani in cupele europene dar, aici sunt de acord, Mititelu neavand bani ca sa-i dea lui Napoli l-a dat afara dupa un meci cu Buzaul terminat 1-1. Aici Mititelu a gresit.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by DeatHRuN12; 24-07-2011 at 10:42 AM.
DeatHRuN12 is offline   Reply With Quote