Thread: Seriale
View Single Post
Old 14-08-2009, 09:36 PM   #8
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Şi eu mă uit la Smallville. Sper că nu o să fie ăsta ultimul sezon deşi l-au mutat vinerea fiindcă are audienţă din ce în ce mai slabă. Au lungit-o prea mult cu povestea, mai ales în primele sezoane în care firul epic avansa greu, erau multe personaje episodice şi cate un conflict pe episod. Cred că sezonul 9 o să aibă ceva mai multă acţiune acum că s-a întors Zod şi probabil că-l vor lăsa în sfârşit pe personajul principal să zboare. Sper să o arate mai mult pe Erica Durance în noul sezon, care după părerea mea e cea mai tare actriţă care a jucat-o până acum pe Lois. Nişte postere mişto fan-made aici. Sunt făcute înainte de alegerea unui personaj pentru Zod, păcat că nu este jucat de Sam Witwer.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote