View Single Post
Old 19-02-2009, 10:27 AM   #8
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Da, asta e, EA Graph, uitasem.
Iar el s-a lasat de manageruri pt ca World of Worcraft din cate se stie creeaza dependenta si cine intra in cercul vicios al acelui joc numai este interesat de nimic altceva.

Iar despre animatiile despre care ziceam ca le adauga el nu erau puse in acest config.big ci in alte fisiere, insa nu ma pricep unde le exporta.

Iar in config modifica atat de mult comportamentul unui jucator incat il facea sa para foarte realist si sa gandeasca foarte antent orice miscare de pe teren.

Cred ca totusi o sa reusesc sa va pun la dispozitie un patch care sa elimine smecheriile CPU, saptamana viitoare cel mai probabil.

Eu cel putin nu vad necesare modificari la joc la Fifa Manager 08 pentru ca jucatorii stiu sa se comporte foarte bine p teren poate singurul lucru deranjant fiind aruncarile de la margine care aproape mereu sunt castigate de adversar. Eu patesc de multe ori faza in care jucatorul meu arunca de la margine iar cel care primeste isi preia mingea pe piept prea lung si iese din nou in aut dupa care si jucatorii CPU fac la fel, dupa care ai mei iar arunca gresit si stau acolo cate 2-3 min (minute virtuale din joc) pana ce iese unu cu mingea. Asta e cel mai deranjant lucru care cred ca il mai poate modifica fratele meu intr-un timp foarte scurt.

Last edited by rabesandratana; 19-02-2009 at 10:32 AM.
rabesandratana is offline   Reply With Quote