View Single Post
Old 12-10-2010, 01:10 PM   #46
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

Quote:
Originally Posted by Sylver Cheetah 53 View Post
Īţi zic eu de ce: Lor le e frică să le īncerce şi le pun pe forum ca să vadă reacţiile. Dacă sunt reacţii pozitive, abia atunci le pun şi ei.

Eu nu ştiu moderatorii ce păzesc. Cīnd a apărut versiunea piratată a jocului, cred că au dat 50 de banuri. Acuma unde sunt? Păi să se dea ban, frate. Cine pune patch-uri care nu sunt bune sau nu se specifică dacă afectează jocul on-line, să-şi ia bani pe viaţă. Şi el şi copii lui.

Păi ce facem aici, ne batem joc?
Prietene, patchurile acelea au fost facute de Monkey Dragon! Daca nu stiti sa le instalati, taceti din gura! Patchurile i le-am dat unui prieten, si lui ii merg bine, cel putin acela cu lag mi-a zis ca si-a facut treaba foarte bine.
Nu trebuie sa fi albert einstein sa instalezi un patch, iar fifa 2011 NU IMI MERGE! Daca mi-ar merge, le-as instala, stai linistit, nu ma doare de jocul online, pt ca am si altceva de facut decat sa fiu batut la cap de 4000 de ori pe zi ca hai sa jucam meciul, si de ce nu joci.
Patchurile acelea sunt facuta de cel mai renumit modder de fifa din lume!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by cristishady; 12-10-2010 at 01:14 PM.
cristishady is offline   Reply With Quote