View Single Post
Old 29-08-2011, 07:35 PM   #3
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by razzor View Post
E facut de tn tot zici ? Din video se vede clar ca ai kituri si minikituri din patchul lui alin, kituri si minikituri pe care eu personal le-am facut sub numele de l3gionarul (unele le-am convertit din rlsp 2010 ), ce ai facut tu acolo se cheama furt. O sa fac plangere peste tot pe unde te prind pt ca nu mi-ai cerut acordul sa folosesti ceea ce eu am creat pt rlsp, sau macar sa scrii un credits cu elementele de unde le-ai luat si sunt sigur ca si logourile noi ale unor echipe tot din rlsp 2008v10-11 update 2 final sunt. Bannerele si logourile pt liga 1 si 2 tot cele facute de mn pt rlsp sunt, fontul din meniu si meniul in sine tot din rlsp le-ai luat, backgroundul este cel creat de alin, tu ce ai facut doar transferurile, atat. Daca vrei sa vb cu mn pe tema asta lasa-mi pm cu id-ul tau. Sper ca un admin sa verifice videoul si sa te baneze pt furt. Eu am zis doar o mica parte din ce ai furat, doar ce am facut eu si alin, stadioanele sunt facute de fifaromania, majoritatea logourilor la fel, pun pariu ca ai si cele 56 de fete din rlsp. Deci ai face bine daca faci ceva sa faci de la 0 nu sa ciupesti de ici de colo si gata tu ai facut patch sau cum vrei sa-i zici tu la furaciunea asta, si sa-ti asumi tie toate meritele pt ce altii au stat ore sa creeze.
Dupa parerea mea, are dreptate. Si scrisul pare a fi acelasi din meniu. Dar nu stiu , totusi, care e adevarul.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline