Thread: Tactici de joc
View Single Post
Old 24-11-2007, 09:51 AM   #17
extreme
Member
 
Join Date: Nov 2007
extreme is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by eLiTe View Post
Daia nu imi place jocu` asta poti sa bati echipe mari cu jucatori slabi fata de vedetele lor.
Iti dau un exemplu si poate intelegi si tu ceva: Eu joc cu Steaua si in primul sezon am fost ciuca bataii in UCL. In sezonul 2 am investit peste 30 mil si am cumparat 6 jucatori de top si am reusit sa bat Manchester, Ajax (dar am dat si prime de cate 50.000 euro). Acum am fost la o plimbare cu yacht-ul cu presedintele si ghici ce: mi-a marit bugetul iar la transferuri am 50 mil disponibili cu care vreau sa cumpar 2 vedete dar problema e sa vad daca pot sa le ofer salariul pe care-l vor. Intre timp am marit capacitatea stadionului si am mai facut niste investitii in infrastructura ca sa vina mai multi bani la club.
"Daia" nu intelegeau unii de ce e importanta viata personala (sa inveti sa navighezi, golf, casatorie, relatia cu presa, sa maresti stadionul, facilitati...) pt ca de aici iti vin multi bani la club.
Tu mai numesti asta echipa mica? Ideea jocului e sa-ti faci un club puternic si sa castigi toate competitiile.
Eu mai si trisam un pic Inainte de a juca un joc important salvam si apoi il rejucam de mai multe ori aplicand diverse tactici pana il castigam Dar uneori este imposibil... in primul sezon am jucat cu rapidul in supercupa si nu am reusit sa castig desi am incercat de vreo 5-6 ori.
Acum am ajuns in sferturi in UCL si am picat tot cu Manchester haha

Last edited by extreme; 24-11-2007 at 11:01 AM.
extreme is offline   Reply With Quote