Thread: Tot mai sus
View Single Post
Old 18-07-2013, 02:14 AM   #1
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default Tot mai sus

Poate stiti de jocul meu cu un oarecare succes,Tot mai Sus. Acum un an,ideea principala era sa-ti creezi un jucator, care incepea de jos si juca ca sa ajunga tot mai sus,in prisma simularii. De data asta insa, va trebui sa fie fotbalisti reali,deoarece n-am cum sa creez jucatori in FMH.Acestia vor avea aceeasi varsta si toti vor evolua la inceput in npower Championship. Depinzand de golurile date de jucatoril vostru,veti primi punctaje la fiecare 6 luni.

League goals
Ligi principale(BPL,BBVA etc)=4p
Ligi secundare(Portugalia,Rusia etc)=3p
Ligi normale(npower Championship,Segunda Division,Ucraina,Danemarca etc)=2p
Alte ligi(ligi mici,gen Wales sau Australia)=1p

Goluri Internationale
Turnee finale=5p
Calificari CM sau EURO=4p
Amicale,meciuri U21=3p

Rating
Pana la 5,99=1p
6-6,99=2p
7-7,99=3p
8-8,99=4p
9-10=5p

Vor fi doua updateuri/sezon. Primul va fi in februarie cu eventualele transferuri are voastre,al doilea in iunie cu punctajul vostru. Se aduna si dupa 8 sezoane vedem cine 'detine' cel mai bun pusti.


Avem 12 locuri! Voi posta cei 12 pusti,care sa aiba aceeasi varsta,si atribute asemanatoare.Va voi spune nationalitatea,valoarea,clubul si cele mai bune 3 atribute. Cand spuneti ca va inscrieti,alegeti jucatorul. Bafta!
matiluchi is offline   Reply With Quote