View Single Post
Old 24-01-2009, 12:44 PM   #1
stefan1331
Member
 
Join Date: Jan 2009
stefan1331 is on a distinguished road
Default Ajutor pt. meciuri in 3D?

Pentru cei care se pricep la acest joc, jucand meciurile in 3D:

Cum faceti ca echipa sa joace bine in (mai) toate meciurile? As dori cat mai multe sfaturi, in special daca stiti care e cel mai important factor care determina jucatorii sa joace bine in 3D.

Ma chinui de fiecaredata, am luat-o de la capat, degeaba. O data am avut toate tacticile la maxim (la antrenamente), altadata am avut team-work-ul si atmosfera foarte ridicate, de fiecaredata echipa joaca ca naiba (in majoritatea meciurilor). Linia defensiva sta pe la mijlocul terenului (si am incercat sa ii dau toate optiunile, generale si individuale cat mai defensive pentru fundasi, tot se duc la mama naibii si ajung la unele faze 3-4 jucatori singuri contra portarului meu). Mijlocasii si atacantii abea daca se gasesc, si uneori cand vine mingea spre ei ar fi in stare sa o astepte si un an, nu se misca spre ea nici sa-i impusti. Ideea principala: echipa joaca prost (si ca sa nu se inteleaga gresit, echipa e Bayern München, asa ca jucatorii, nivelul si abilitatile lor nu ar trebui sa fie o problema).

Va multumesc pentru orice ajutor.

Last edited by stefan1331; 24-01-2009 at 12:47 PM.
stefan1331 is offline   Reply With Quote