View Single Post
Old 15-01-2014, 09:51 AM   #1
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default Infraction for Marius bos: Recidiva

Post: FIFA 14 - Informatii
User: Marius bos
Infraction: Recidiva
Points: 7

Administrative Note:
Quote:
Recidiva

Message to User:
Quote:
Presupun ca nu stii ce inseamna - Infracțiune comisă de o persoană condamnată anterior.

Original Post:
Quote:
[SIZE="6"]La fel de interesant cum ar fi so duci pe port vale sau ce mai e prin liga 4, ar fi mai interesnt chiar sa scoada 2 ligi din anglia si sa bage o ucraina, o rominie, o grecia.[/SIZE

Bahhh sunteti niste copii asa cum si veti ramane si ati inceput cu persoana mea de la bun inceput sa o luati la 11 m si ce sa mai sunp daca sunteti 2 de banii
nu mai vreau sa aud de voi niciodata si sa fiti inchis cu acest Fifaromania.net
....cum sa bage Liga 1 si alte ligi de 2 banii cand toti jucati jocul cu crak si piratat de pe tot felu de site-uri cu torente si nu va permiteti sa cumparatisa mai bage liga 1 cand nici macar 5 % nu cumparat Fifa sa fim seriosi daca vrei merge si mai departe asa ca niciodata nu mai vreau sa aud de generatia vostra de copii de 2 banii si am sa merg si ma departe ca sa fie inchis acest site ,hai la revedere..........
voi ati cauta-o mereu si ati [rimit cea ce ati cautat .!!!
matiluchi is offline   Reply With Quote