Thread: Feedback Liga 1
View Single Post
Old 25-09-2009, 02:58 PM   #1
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Arrow Feedback Liga 1

Incepand cu FIFA Manager 10, eu ma ocup de baza de date oficiala din Romania, Moldova si Japonia. Din aceasta cauza, cred ca ar fi corect ca tot ce tine de Romania (si chiar si de celelalte tari enuntate anterior) sa fie intr-o transparenta totala, si daca aveti critici, sugestii, sfaturi sau orice tine de Liga 1 si nu numai sa postati aici si in limita posibilitatii mele voi asculta de propunerile voastre.

Ca o noutate, pot sa va anunt ca Liga a 2-a va fi prezenta in joc, in premiera, dar fara jucatori reali.

Pentru fanii jocului din Republica Moldova, pot sa-i anunt ca si ei vor avea parte in premiera de Divizia Nationala in joc. Singura veste proasta este ca nicio echipa nu are jucatori reali din cauza faptului ca Moldova nu este membra FIFpro.

Cat despre Japonia, cred ca nu intereseaza pe nimeni lucrul asta, dar si acolo exista o premiera. Pentru prima oara va exista si al 3-lea esalon din aceasta tara in joc, JFL (Japan Football League) pe langa deja existentele J-League 1 si J-League 2. In Japonia, desi aceasta tara este membra FIFpro, FIFA ne interzice sa adaugam jucatori reali in aceste ligi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 25-09-2009 at 03:05 PM.
Astristul is offline