Thread: La multi ani Fifa romania!!!
View Single Post
Old 05-08-2013, 12:20 AM   #1
Mr.Splash`
Member
 
Mr.Splash`'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Constanța
Mr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond repute
Default Fifa romania!!!

Uite ca am revenit la fix La multi ani Fifa Romania!! La multi ani si multa sanatate tuturor celor care au facut ca jocul de Fifa sa fie mult mai atractiv aducand Liga 1 printre celelalte ligi... Chiar mi-e dor de ce a fost odata si chiar ma amuz cand ma gandesc la scandalurile care le-am avut aici, eram mic si prost... Poate ca multi dintre voi nu ma cunoasteti si par vreun clovn care a aterizat pe aici ) A trecut mult timp de cand 'viata de editor fifa' s-a terminat... Pot spune 'viata de editor' pentru ca asta simteam ca e... Cum ma trezeam ma apucam sa fac minikituri sau ce mai stiam sa fac... Hehe, mi-e dor de voi. Ar fii ceva sa reveniti unii pe acest forum macar asa, de placere...
__________________


Mr.Splash`

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
..:::4 ani pe FifaRomania:::..

Mr.Splash` is offline   Reply With Quote