View Single Post
Old 07-09-2011, 07:23 PM   #1
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default FIFA 2010 - Echipe 2004-2005

Citeam zilele trecute topicurile din forumul FIFA 2008, cele legate de aducerea la zi a loturilor echipelor si mi-a venit o idee. Daca putem sa aducem la zi loturile echipelor din jocurile mai vechi ale seriei, de ce sa nu transformam echipele din jocurile mai recente in echipe din jocurile vechi, cum ar fi FIFA 2003 sau 2004? Cred ca mai sunt pe forum si alti nostalgici care si-ar dori sa mai joace cu Zidane, cu Ronaldo, cu Romario sau cu alti mari jucatori retrasi, dar folosindu-se de optiunile disponibile acum.
Eu oricum o sa lucrez la un astfel de patch in perioada urmatoare, dar daca ar fi si alti voluntari cu ajutorul carora sa transformam jocul ar fi nemaipomenit.
Astept pareri, eventual ceva idei.
__________________
الحياة عبارة عن مأساة عندما ينظر إليها في المقدمة هو كوميديا ​​وعند النظر في خطة تشارلي شابلن عام


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Boddynight is offline   Reply With Quote