View Single Post
Old 14-11-2011, 05:39 PM   #33
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Marius Sibiu View Post
Are dreptate Danyel 77 .De cand au preluat licenta cei de la Bright Future,s-a cam ales praful de joc.Jucatorii sunt tot mai mici (eu obisnuiesc sa joc pe camera broadcast),nu se mai distinge nimic.Toti sunt de aceeasi inaltime.
Referitor la gameplay,asa este,sunt nu stiu cate bare pe meci si in plus aproape numai goluri la vinclu.Sunt multe de spus,si de aceea prefer sa joc dupa atatia ani,Fifa Manager 08.De ce,cei de la bright future,nu au preluat grafica si tot ce era bun de la Fifa Manager 08 si pe acel joc sa aduca imbunatatiri ? Din editor au disparut stadioane in 3 d,cum ar fi Bay Arena !Anul asta,au facut o reclama agresiva jocului,pt.a ascunde slabiciunile si au mai facut si conferinta de presa cu antrenorul lui Mainz.
Sunt foarte dezamagit,mai ales,ca astept cate un an sa apara noul joc,cu multe sperante si iluzii.Eu joc genul asta de la TCM 2003,toate originale,iar din pacate si anul asta am aruncat banii pe fereastra.
Care au pofta de manager,sa incerce sa rejoace 2008,mai sunt inca patch-uri pt.joc,si o sa vedeti diferentele uriase de grafica etc.Sa aveti o zi faina.

---------- Post added at 08:58 AM ---------- Previous post was at 08:49 AM ----------

Imi cer scuze moderatorilor acestui forum.Am avut o izbucnire.Ei nu au nicio vina si isi fac treaba foarte bine aici.Inca odata scuze.
Sunt de acord cu tine Marius, dar sa stii ca FIFAM 08 este produs tot de BF. BF a preluat franciza de la EA Sports Canada odata cu FIFAM 07, acela fiind primul joc creat de echipa din Germania.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote