View Single Post
Old 10-11-2011, 01:00 PM   #31
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Marius Sibiu View Post
Are dreptate Danyel 77 .De cand au preluat licenta cei de la Bright Future,s-a cam ales praful de joc.Jucatorii sunt tot mai mici (eu obisnuiesc sa joc pe camera broadcast),nu se mai distinge nimic.Toti sunt de aceeasi inaltime.
Referitor la gameplay,asa este,sunt nu stiu cate bare pe meci si in plus aproape numai goluri la vinclu.Sunt multe de spus,si de aceea prefer sa joc dupa atatia ani,Fifa Manager 08.De ce,cei de la bright future,nu au preluat grafica si tot ce era bun de la Fifa Manager 08 si pe acel joc sa aduca imbunatatiri ? Din editor au disparut stadioane in 3 d,cum ar fi Bay Arena !Anul asta,au facut o reclama agresiva jocului,pt.a ascunde slabiciunile si au mai facut si conferinta de presa cu antrenorul lui Mainz.
Sunt foarte dezamagit,mai ales,ca astept cate un an sa apara noul joc,cu multe sperante si iluzii.Eu joc genul asta de la TCM 2003,toate originale,iar din pacate si anul asta am aruncat banii pe fereastra.
Care au pofta de manager,sa incerce sa rejoace 2008,mai sunt inca patch-uri pt.joc,si o sa vedeti diferentele uriase de grafica etc.Sa aveti o zi faina.

---------- Post added at 08:58 AM ---------- Previous post was at 08:49 AM ----------

Imi cer scuze moderatorilor acestui forum.Am avut o izbucnire.Ei nu au nicio vina si isi fac treaba foarte bine aici.Inca odata scuze.
Nu m-am referit la calitatea jocului in postul anterior, doar am spus ca acea problema pe care o are el de a nu cumpara jocul nu trebuie sa o spuna aici pe forum si sa ii incurajeze pe altii sa nu cumpere jocul, prin aceasta atitudine se incurajeaza pirateria iar aici pe forum nu este permis asa ceva.
Fiecare hotaraste daca cumpara sau nu jocul dar asta nu inseamna ca trebuie sa o si spuna pe forum.
Gameplayul jocului o fi slab dar vor aparea si gameplay-patchuri care vor modifica cat de cat in dine cursul jocului in modul 3D.
Danny79 is offline   Reply With Quote