View Single Post
Old 28-03-2007, 11:40 AM   #3
*InCePaToRuL*
Banned
 
*InCePaToRuL*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In girls dream!
*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by iarca_romica View Post
Nu ai scos aiurea topicul. Toate lumea sa spune despre patch aici.
Si acum sa iti raspund ce si cum vine cu patchul meu si a celor de la Flame Fifa. Initial am zis sa facem un patch cu lotul stelei inscris la UEFA dar din cauza unor critici am renuntat si am zis sa facem cu lotul actual al Stelei. Cei de la Flame Fifa au venit cu o idee foarte buna aceea fiind de a adauga si Dinamo si Rapid in joc acestea avand a lua locul unor echipe din Rast of World. Patchl sper ca va fi scos pe duminica sau luni, asa ca nu mai criticati dak nu stiti exact ce se intampla.
ms....dar dc sa fie rapid si dinamo? sincer daca nu au nici o treaba cu CL? ori cum nu ma bag. astept.

cu pach am avut prob dar dupa ce am dat uninstal la UCL si am bagat pach-ul pe curat merge normal...si am obsevar 2 chesti 1 buna alta nu:
1 ca elton are nr 86 cea ce e bine
2 ca bostina tot dreptaci e pus

restu felicitari !

Last edited by *InCePaToRuL*; 28-03-2007 at 12:32 PM.
*InCePaToRuL* is offline   Reply With Quote