View Single Post
Old 29-08-2011, 08:12 PM   #7
cristy1s97
Member
 
Join Date: Aug 2011
cristy1s97 has a little shameless behaviour in the past
Default

Ma tu sti cat am stat eu ca sa fac?a dat ogramada de erori..si nu e PATCH..este FIFA..FIFA NEW GENERATION..care contine tot ce trebuie..am mai bagat si eu ,am mai si furat..dar a iesit ceva bun nu?
Eu am adaugat cateva imagini,mingile noi introduse..fetele..transferurile..logourile..cand jucati o sa vedeti ca are ceva DIFERIT
Stadionul..se vede de milioane..la fel ca in FIFA 2011..asa ca nu aveti ce comenta..nush ce patch a lu Alyn visati voi..) probabil acela cu Liga1..sincer nush..
Daca e adaug un document..si zic de la cine am furat..si ce am adaugat eu) Am facut acest nou FIFA..pentru a juca cat mai multi deoarece are si LIGA1..si multi nu-si instaleaza LIGA1 pe FIFA2008
Iar transferurile sunt noi din 2011:P
Iar ce e cel mai important..A fost tot reconstruit de la 0

Deci NU ESTE PATCH CARE SE ADAUGA PESTE CEL ORIGINAL,ESTE FIFA NEW GENERATION! (Adica il downloadezi,il dezarhivezi..si ocupa 4 gb..are Iconita la el dai clic pe ea si incepe jocul,nu necesita instalare! Iar fisierele care au fost adaugate in el sunt foarte bine ascunse,pentru a nu fura cineva datele din el

Si am adaugat ceva ,ce nimeni nu a mai adaugat (Culorile,Imaginile..Stadionul (e tot facut de mn si stadionu) Liga1 & Liga 2 e furata.aia da..dar ce conteaza?
Eu zic ca arata bine..cred ca arata ca FIFA 2011..??

Nu am creat eu tot,eu doar am luat chestii din mai multe locuri,si am adaugat toate pachetele..intr-un singur FIFA! Am furat cateva fisiere si din PES 2008..si vad ca nu da erori Daca ai sti tu cate erori mia dat..nu ti-as dori)

Last edited by cristy1s97; 29-08-2011 at 08:23 PM.
cristy1s97 is offline