View Single Post
Old 06-08-2008, 04:17 PM   #28
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by 03_UZZ View Post
timisica unde vezi tu cea mai mare liniste la craiova ... acolo mititelu vrea sa puna abonamente pe buna purtare pt. evitarea huliganilor (oricum iti respect parerea) ... otelul cea mai curata din liga 1 (dovada lipsa $ ) eu zic ca , decat campionatul rusiei , mai bine cel romanesc , or facut si ei o figura buna la euro si sunt printre favoriti deja
In caz ca nu ai observat, in ultimii ani CSKA Moscova si Zenit Sankt Petersburg au castigat Cupa UEFA. Nu este usor sa reusesti lucrul asta. Deci campionatul Rusiei este cu MULT peste Liga 1 si merita sa fie in FIFA 09, fie ca ne place sau nu lucrul asta. Dar este peste Turcia, Grecia si Ucraina (parerea mea)!


@ alexsd

Nu este nicio prostie. Daca tu esti roman, asta nu inseamna ca in galeria lor nu predomina ungurii. Du-te in KVSC si o sa te convingi. Crede-ma ca stiu ce vorbesc! Sa nu mai vorbesc ce nationalitate are patronul ....
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote