View Single Post
Old 08-08-2009, 02:34 AM   #23
ryan
Member
 
Join Date: Aug 2008
ryan is on a distinguished road
Default

Cum nu am jucat fifa manager 09 nu stiu cine are si cine nu 8 stele in joc.Insa cred ca este ceva de genul : 5* in fm08 = 10 * in fm10

Astfel spus .... : Lobont = 4* = 9 *
Kone 4 * = 9 *
Cristea 4 * = 9 *
Torje 4* = 9*
Stancu 4* = 9*

Daca gresesc si 8* inseamna mult tot acestor 5 jucatori le-as da.

Tanase nu este talentat.A facut si el un dribling si a dat un gol usor cu o Austria "amatoare" si gata il evaluati la 5 milioane si 8 *.wtf?

Goian nu este un jucator talentat (este un jucator bunicel) cu , calitati aeriene insa atat.

Ochirosii? Ce a facut copilul asta?Parca acest post spunea sa fiti obiectivi.Nu toti stelistii sa isi ridice favoritii in slavi.

Si acel Costea joaca bine cu echipe mediocre din campionatul nostru si mai prinde cate o zi buna pe sezon.

Cum a spus cineva inaintea mea , sunt foarte multi jucatori talentati insa nu la un nivel ridicat.

BGD jucatori buni fara talent : Radoi , Goian , Tony , Pulhac , Bourceanu , Alexa , Galamaz s.a.m.d. (L-am inclus pe Radoi in aceasta categorie deoarece toata lumea il ridica in slavi insa el a ajuns intr-un campionat mediocru , cu jucatori mediocrii , nu a ajuns la Inter , Real , Chelsea si nu are performantele unui jucator valoros cum il considera multi. Lasati la o parte simpatia pentru echipa preferata si trezitiva deoarece nu judecati obiectiv iar acest lucru va face sa traiti intr-o lume a doar a voastra unde toti jucatorii sunt jucatori mari)
ryan is offline