View Single Post
Old 26-10-2011, 12:49 PM   #33
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

Mi se pare un lucru bun ca a inceput sa se investeasca in stadioane si in Romania. Stadionul celor din Ploiesti este cel care imi place cel mai mult din noul val. Nu prea am inteles nevoie de a pune si pista de atletism pe Cluj Arena, dar oricum acolo stadionul este al primariei din cate am inteles.
National Arena de asemenea este un stadion foarte frumos, pe care am si avut onoare sa merg de 2 ori, dar inghesuiala de la intrare nu este demna de un stadionul care se vrea a fi. Ar trebui mai multe porti la intrare, deoarece se avanseaza foarte greu.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline   Reply With Quote