View Single Post
Old 15-06-2014, 10:20 AM   #7
razwyx
Member
 
razwyx's Avatar
 
Join Date: May 2011
Location: Marte
razwyx is just really nicerazwyx is just really nicerazwyx is just really nicerazwyx is just really nice
Default

Cel mai mare respect pentru mns si fosta echipa FIFA Romania! Au reusit ca creeze o revelatie cand au deschis site-ul si au lansat primul patch. Sunt oamenii care ne-au indeplinit visul de-a avea Liga 1 in FIFA.
Imi aduc si acum aminte de momentele bune cand jucam FIFA 07 cu trainer si postam echipa aici si cand am aflat ca am castigat bronzul la "Career of the Year". Momente pe care probabil nu le voi mai trai nicaieri altundeva.

Si stiu ca ai scris ca forumul a fost tinut in picioare de noi, dar tot din cauza noastra s-a ajuns aici. Pana sa aflam ca se inchide, pe unii ne durea in p*la de el. (Inclusiv mie. Lucru de care mi-e foarte rusine.) Iar acum venim sa spunem ca ne pare rau.
Acum e prea tarziu si cuvintele-s de prisos... Totusi sper ca in cativa ani mns sa se gandeasca sa redeschida forumul. Momentul acela il voi astepta cu sufletul la gura si nu voi inceta sa sper ca se va intampla. Totusi, pana atunci n-am de spus decat: Respect! Si la revedere!

razwyx is offline   Reply With Quote