View Single Post
Old 04-08-2009, 01:59 PM   #7
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by ge0rge04 View Post
Salut. Am intampinat cateva buguri folosind acest patch.

1. Am jucat in deplasare la CS Otopeni iar in partea de jos a ecranului (in fata tribunei I ) aparea o chestie albastra cu o sageata rosie, reducand vizibilitatea.
2. Am castigat cupa romaniei cat timp eram in liga II, iar sezonul urmator nu am mai jucat in Cupa UEFA. Cand m-am uitat la statistici, meciurile erau jucate, totusi nu de catre mine.
3. Dinamo II a promovat pana in Liga I si a jucat finala cupei romaniei
4. Extrem de multe rezultate surpriza, echipe slabe in fruntea campionatului
5. Trulijo Sanchez cu overall atribute 99 juca pentru FC Botosani din liga ii
6. Am jucat de 4 ori intr-un sezon cu cateva echipe; cu unele nu am jucat deloc

Am observat aceste probleme jucand in modul Manager Mode cu CF Braila.
3. Tocmai de aceea au fost scosi satelitii care erau in V1. Dinamo II a ramas pentru ca ei jucau in Liga II.
4. Rezultatele surpriza sunt si in FIFA 09 fara RLSP. Eu am jucat cativa ani in Anglia si Liverpool a retrogradat dupa primul sezon.
6. Am jucat in teste 1 sezon si jumatate cu Inter Fagaras in Liga III si am jucat cu toate adversarele din serie. Poate ai avut meciuri in Cupa Romaniei.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote