Thread: FIFA 13 News
View Single Post
Old 05-07-2012, 01:15 AM   #23
eXtream
Member
 
eXtream's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Bucharest
eXtream is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to eXtream Send a message via Skype™ to eXtream
Default

Nu, nu se vor cumpara licente noi pentru Fifa 13.
Nu, nu va exista NICIODATA Champions League sau Europa League in NICI O FIFA pentru ca cei de la EA au declarat ca NU vor sa cumpere aceste licente (cum au facut cei de la PES).
TOTI cei care credeti ca FIFA 08 era mai buna la dribling, dupa parerea mea sunteti niste... sa nu zic ce. Nu stiti sa apreciati nimic, daca voi nu va descurcati cu noul sistem de dribling asta nu inseamna ca e de (...) sau ca e mai naspa ca ala din FIFA 08. FIFA 08 era un joc de copii mici pe care insa toti l-am jucat. Daca ma pui acum sa revin la FIFA 08 cred ca ma bate si la amator. Daca in FIFA 12 AI-ul e retardat si joaca la fel ca un robot, nu vreau sa imi aduc aminte cum era in 08. In 08 puteai sa faci orice, erau multe probleme si nu simula mai deloc realitate dar in lipsa altui joc, dupa cum am mai spus cu totii il jucam la vremea aia.
FIFA 12 NU ARE UN GAMEPLAY PERFECT. Nu stiu cat ati jucat voi sau la ce moduri dar probleme sunt multe si unele chiar grave. Daca voi ati avut norocul de a nu fi afectati de probleme asta nu inseamna ca ele nu exista! Daca stiti putina engleza puteti citii pe forum-uri sa vedeti ca exista destule probleme.
Eu personal ca jucator de FIFA am jucat de la 2002 incoace si detin copii ale 11 si 12 originale. Intradevar jocul s-a imbunatatit enorm, diferenta dintre 11 si 12 este de la cer pana la pamant. In caz ca ati uitat, anul asta FIFA pe PC este la fel ca pe XBOX si PS3, nu cu un an in urma cum a fost pana acum.
Nu imi doresc grafica mai buna, nu ca nu m-ar duce PC-ul dar nu este nevoie asa de mare. Eu imi doresc de la FIFA 13 multe BUG FIX-URI, mai multe imbunatatiri ale gameplay-ului, mai multe licente/ligi/cupe (desi nu se va intampla) si cam atat. Jocul, asa cum este el in acest moment, simuleaza destul realitate si sunt partial multumit de el.

PS: Si mai mult realism pentru modurile de cariera cum ar fi facilitati noi sau chiar facilitatile pe care le aveam si in 08 parca, de a imbunatatii staff-ul si stadionul - mai putine transferuri RETARDATE de genu MESSI la BOLTON si multe alte chestii pe care nu numai eu mi le doresc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Mr. S. Gates -Manager Mode-

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Lasi comment si iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Origin ID: tHeVip3r2012

Champions Cup: Play By Yourself (Editia I & II) - 3rd

Last edited by POLI.2011; 05-07-2012 at 06:19 PM.
eXtream is offline   Reply With Quote