Thread: Grupa F
View Single Post
Old 24-06-2010, 12:35 AM   #31
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by roby_dinamo39 View Post
Eu vroiam sa zic la World Cup 2010 nu la calificari CONMEBOL.
Stiu ca la asta te-ai referit. Dar eu m-am referit la faptul ca nu era o surpriza echipa Paraguay-ului. Poate ca multa lume ii dadeau pe italieni si slovaci favoriti la calificare si ignorau Paraguay-ul pentru ca nu prea le cunosteau jucatorii si nici rezultatele din preliminarii!

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
Si ce crezi ca Italia nu poate sa bata Olanda?Eu zic ca da.
Inainte de meciul decisiv cu Slovacia, eu spun ca Italia n-are nicio sansa cu Olanda. Olanda de la acest turneu final este una atipica. O Olanda pe care nu cred ca am vazut-o vreodata sa joace atat de pragmatic si precis. Uneori am impresia ca au reinventat catenaccio-ul cu influente batave. Daca Italia joaca prost si cu Slovacia si totusi reuseste sa se califice, nu are cum sa treaca de Olanda, daca va juca impotriva ei bineinteles.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 24-06-2010 at 12:42 AM.
Astristul is offline   Reply With Quote