View Single Post
Old 07-11-2009, 10:45 PM   #19
Florin4you
Member
 
Florin4you's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Florin4you is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Castigatorul concursului de goluri RLSP 10/FIFA 10 este andrei_fcmbacau cu golul din mesajul: http://forum.fifaromania.net/showthr...063#post273063



Castigatorul Fifa Manager 10 il vom anunta in cursul zilei de maine.

Admine il felicit pe castigator dar tie iti transmit urmatoare cuvinte: Nu esti corect deloc!Mie mi-ai anulat golurile fara motiv chiar daca erau la manager mode si erau foarte frumoase!

Se vede din posturile tale ca esti un tip arogan si caruia ii place sa isi bata joc de alti!Asta ai facut si cu mine!Da ma crezi chir atat de prost sa incep acum sa joc amicale sa dau goluri frumoase?sati lin ca nu am jucat meciuri sa dau goluri pt concursul tau ci am jucat meciurile mele din cariera si cand dadeam un gol mai frumos il salvam!..ce sa fac daca nu am computer foarte performant sa pot inregistra cu programele respective.....eu am dat export..si din cauza asta cred ca tu ai zis ca nu sunt la manager mode!Stiu ca nu vei raspunde la acest mesaj deoarece te crezi prea tare!Da iti zic ca nu esti deloc corect si ca in viata o sa ai multe de pierdut din cauza asta!Bafta si NB!
Florin4you is offline