Thread: PESRomania
View Single Post
Old 05-01-2013, 06:28 PM   #23
POLI.2011
Super Moderator
 
POLI.2011's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Orasul ALB-VIOLET
POLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to behold
Send a message via MSN to POLI.2011 Send a message via Yahoo to POLI.2011 Send a message via Skype™ to POLI.2011
Default

Quote:
Originally Posted by Adriano18 View Post
Ii dai dreptate lui POLI din cauza ca ai fost banat pe PesRO, daca erai banat aici si era un conflict dintre Johnny si POLI2011 ii tineai partea lui Johnny. Nu luati in seama apartenenta mea la echipa RPES (cea adevarata de altfel, dar nu voi intra in detalii ca nu are rost, emanuela e un impostor, noi suntem echipa), aici vorbesc ca un om/copil/baiat/pusti cum vreti sa-mi ziceti, impartial din cauza ca suntem pe un forum de FIFA, nu am vreo relatie speciala cu adminul, nu sunt in echipa de editare etc. Ma rog, subiectul trebuie inchis, si, kevin, esti prea plin de tine (ai demonstrat-o la noi pe chat). Pace Fifaro!
Dupa cum am mai spus, a fost doar o neintelegere si cu asta basta.

Nu stiam exact ce s-a intamplat pentru ca nu sunt aproape de subiect, eu am citit ce a scris ,,manuelo sau cum il cheama'' pe site-ul lui care pana la conflict era si al vostru (pentru ca acolo ati postat patch-urile PES Romania)

La inceput am crezut totul pentru ca era singura sursa de unde puteai sa citesti ce s-a intamplat, dupa ce ati facut si voi site-ul www.pesromania.org si am citit povestea adevarata era normal sa imi schimb parerea.

Stiu ca voi aveti dreptate, dar JohnnyUSA nu are nici un drept sa vina aici pe forum si sa vorbeasca la ,,misto'' cu cineva pe care nici macar nu il cunoaste... Pe mine nu ma intereseaza cine este si ce face, dar sa vorbeasca respectuos mai ales ca are o varsta destul de mare...
POLI.2011 is offline   Reply With Quote