View Single Post
Old 01-06-2010, 08:14 AM   #34
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Locul 3 e un rezultat foart bun pentru Romania, mai ales fata de cum ne-am prezentat in ultimii 3 ani ( mereu in ultimii 10 ). Dupa parerea mea melodia noastra chiar a fost buna, si ma asteptam dinainte sa ia macar in primii 5-6, totul depindea de vot. Ne-au votat si tarile nordice,poate si pentru ca Ovi e cetatean norvegian, dar oricum ne-am prezentat bine.
Germania nu merita sa castige, n-a venit cu nimic nou/spectaculos, versurile n-aveau nimic special, ritmul la fel, iar interpretarea a fost jalnica, s-a auzit ca naiba.

Oricum eu cred ca nicio melodie nu se ridica la nivelul castigatoareide anul trecut, aceea chiar mi-a placut mult.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote