Thread: box
View Single Post
Old 11-07-2011, 02:54 PM   #78
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by sebseb View Post
Oh, come on, puteai sa spui ceva mai penibil? Eu nu ma duc de la 6 ani la box ca sa o incasez, asa ca logic ca nu am nici o sansa, poate ma baga si in spital.
Si eu nu am vrut sa zic ca ii slab Bute. Adica e campion mondial totusi, doar ca meciurile is foarte dezechilibrate (chiar credea cineva ca Mendy are vreo sansa dupa ca a facut toata saptamana?). Eu ca si fan al TV-ului vreau sa vad umpic de box, daca ma uit la box.
Pot fi doua variante: adversari slabi sau Bute ii printre cei mai mari campioni pe care i-a dat Romania. Eu sper sa fie a doua varianta, dar acum nu cred asta.
Omule, tu spui mai sus ca acel croseu a fost o gluma (deci presupun ca esti indeajuns de priceput si sigur incat sa judeci asta si eventual sa o si simti pe propria piele... in siguranta ta), acum o intorci si spui ca poate te baga si in spital. Cum e pana la urma? Gluma sau lovitura serioasa?

Nu inteleg de ce atatea discutii legate de adversarii lui Bute, fie ei slabi sau nu. Nu e ca si cum cineva ii trimite o lista cu posibili challengeri, si el ii alege pe cei mai slab cotati. El lupta cu oricine ii este trimis. Si castiga. Meci de meci...ce mai este altceva de discutat?

Mai uita-te si la statisticile celor cu care a boxat, nu sunt niste amatori fara victorii, majoritatea sunt experimentati cu ceva meciuri castigate in spate.

Dar cum spuneam, este tipic romanesc sa bati campii, mai ales in domenii in care nu ai habar despre subiectul respectiv.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote