View Single Post
Old 14-07-2010, 05:28 PM   #193
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

Portari: Hugo Lloris (Lyon), Steve Mandanda (Marseille), Cédric Carrasso (Bordeaux)

Fundasi: William Gallas (Arsenal/Anglia), Eric Abidal (FC Barcelona/Spania), Bakary Sagna (Arsenal/Anglia), Patrice Evra (Manchester United/Anglia), Gaël Clichy (Arsenal/Anglia), Marc Planus (Bordeaux), Anthony Réveillère (Lyon), Sébastien Squillaci (FC Sévilla/Spania)

Mijlocasi: Abou Diaby (Arsenal/Anglia), Alou Diarra (Bordeaux), Yoann Gourcuff (Bordeaux), Florent Malouda (Chelsea/Anglia), Jérémy Toulalan (Lyon)

Atacanti: Nicolas Anelka (Chelsea/Anglia), Djibril Cissé (Panathinaïkos/Grecia), André-Pierre Gignac (Toulouse), Sidney Govou (Lyon), Thierry Henry (FC Barcelona/Spania), Franck Ribéry (Bayern Munchen/Germania), Mathieu Valbuena (Marseille)

Am apelat si eu la google.
Majoritatea sunt titulari incostetabili sau jucatori de baza . Ce naiba man, cate echipe in europa se mai pot lauda cu un asemenea lot? Mie cel al Italiei mi se pare slabut rau ..
Asta ca sa nu postez pe al Angliei.Al caror jucatori sunt cu mult mai buni decat ai uruguayului, germaniei.. Nu ai nimerit-o.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by cristishady; 14-07-2010 at 05:32 PM.
cristishady is offline   Reply With Quote