View Single Post
Old 08-10-2012, 08:08 PM   #342
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Pentru ca ai instalat un patch oficial peste un joc piratat. E logic sa se intample asa ceva.

Quote:
Originally Posted by drughix View Post
Antrenez Brasovul de 3 ani, acum am inceput al 4-lea sezon la ei. In sezonul precedent am luat un jucator turc, free agent, contract pe 2 ani, pana in 2016. Am terminat sezonul 2014-2015, iar cand incepe sezonul 2015-2016 jucatorul, fara a se negocia, cum am vazut ca apare, se transfera la Steaua, mentionez ca era cel mai bun jucator pe postul respectiv. Joc FM2012 de vreo luna, deci clar sunt incepator, intrebarea mea e, de ce pleaca? Multam fain!
Daca un jucator are clauza de reziliere stipulata in contract, orice club care o achita il poate cumpara fara ca tu sa poti face ceva. Singurul lucru pe care-l poti face este sa le prelungesti contractele jucatorilor care au astfel de clauze in contract inainte sa-i pierzi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote