View Single Post
Old 18-06-2010, 01:10 AM   #8
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Omega View Post
Mă oftică la culme jocul. Se pare că poţi să schimbi acum căpitanul când vrei cu condiţia ca jucătorul respectiv să nu fi jucat. Am ratat azi transferurile free şi nu pot să mai fac decât pentru round 3. O altă porcărie e că nu ne lasă să vedem echipele celorlalţi decât la sfârşitul rundei.
E o chestie ok cu attacking/defending bonus deşi nici aici nu mi-e foarte clară treaba.


Action Points For every 2 balls delivered into the penalty area (un punct)
Ball entry into attacking penalty area whilst maintaining possession: Player making run, Player passing, Player receiving, Cross.



Păi da, deci Xavi, Villa, Silva şi alţii de la Spania care au adus mingi în careu şi au dat pase în careu nu au niciun punct la attacking bonus.
umad
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote