View Single Post
Old 18-10-2010, 01:43 PM   #126
RabeSandraTan@
Member
 
RabeSandraTan@'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
RabeSandraTan@ is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by dolcenike View Post
Presupun ca engine-ul va fi bazat pe cel de la fifa 11 pc deoarece am vazut ca va fi din nou in joc vechiul mod FOOTBAL FUSION..daca ai fifa 11 deci nu are cum sa fie alt engine in afara de cel de la fifa 11 pc!
Oricum asteptam sa vedem mai e putin si apare:P
daca e asa atunci de ce oare ar evita sa dea detalii despre meciul 3D mai ales ca un engine next gen ar fi punctul de atractia si ar atrage vanzari record. Cei de la Fifa au postat poze si filmulete cu 6 luni intainte de aparitia jocului si s-au laudat cu viitorul (pe atunci) joc mai ales ca aveau si cu ce. Fifa 11 e pur si simplu uluitor (pt mine e cel mai bun joc pe care l-am jucat vreodata).
Mi-e greu sa cred ca cei de la EA ar fi ignorat chiar acest "mic" detaliu, ca jocul ar trece la next gen si ca in sfarsit asta ar permite un gameplay si o grafica aproape de realitate.

Modul fusion ar putea sa fie doar salvarea echipei cu tot cu tactica si nivelul la care au ajuns jucatorii tai in fifa manager 11 in acel moment intr-un fisier care iti permite apoi deschiderea lui cu Fifa 11 pt a putea juca meciuri amicale si astfel sa ii poti controla pe gameplay-ul next gen si nicidecum nu cred ca inseamna ca si Fifa Manager 11 va avea implicit acel engine. F probabil o sa fie bazat pe acelasi engine deja depasit de la Fifa 09 sau fifa 10
RabeSandraTan@ is offline   Reply With Quote