View Single Post
Old 18-10-2010, 01:18 PM   #124
RabeSandraTan@
Member
 
RabeSandraTan@'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
RabeSandraTan@ is on a distinguished road
Default

dar ceva despre engine-ul pe care o sa fie construit meciul, exista ceva detalii? eu nu gasesc nicaieri cu toate ca am citit o gramada de site-uri si am vizionat multe flmulete despre FM 11. o sa fie bazat pe engine-ul lui Fifa 11 next gen sau va fi engine-ul de la Fifa 09 sau Fifa 10? si inca ceva ce ma face sa cred ca nici in acest an nu vom avea parte de un gameplay decent este faptul ca nu gasesc niciun printscreen din 3D meci. oare dc evita cei de la EA sa posteze detalii amanuntite despre grafica si gameplay la modul 3D?

e usor sa pui 50 de poze in care sa arati micile schimbari de fundal ale interfetei, fulare, furniruri noi pt birouri...
pana la urma jocul se numeste FIFA Manager, provine din franciza celebrului simulator care apare inca din 94 pe PC si grafica, animatiile si gameplay-ul sunt principalele lucruri care fac diferenta intre Fifa Manager si un manager online obisnuit de browser.

cred ca sunt cam neinspirati cei de la firma "mama" EA ca lasa pe mana filialei germane acest joc care ar putea sa se ridice la nivelul next gen si sa aiba vanzari record asa cum face in acest moment Fifa 11 dar e politica lor si pe termen lung s-ar putea sa se dovedeasca una paguboasa pt ca toate acele drepturi ale ligiilor folosite in Fifa Manager costa multe milioane de euro si cu un meci de toata jena an de an nu cred ca o sa isi atinga targetul financiar scontat.
RabeSandraTan@ is offline   Reply With Quote