View Single Post
Old 21-08-2011, 08:09 AM   #520
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Si eu am aceeasi problema, si singurul patch pe care l-am instalat a fost acela oficial, 1.01. Totusi am descoperit un mod in care poti sa vezi celelalte grupe : cand intri acolo in meniu si iti arata gupa ta, apesi butonul pentru a trece la urmatoarea grupa ( RB sau RT , nu stiu exact care ). Atunci, cu toate ca pe ecran iti apare tot grupa ta ( in mijlocul ecranului ), daca misti cursorul peste echipe cu sagetile sus/jos, vei vedea ca in partea de sus a ecranului iti vor aparea alte echipe, cele din grupa de dupa a ta. Apoi daca apesi iar RB / RT, treci mai departe si iar poti sa vezi echipele mutand cursorul sus/jos, si tot asa... Sper ca ti-am fost de folos .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote