View Single Post
Old 22-01-2014, 01:29 AM   #1
adi87
Member
 
adi87's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
adi87 is on a distinguished road
Thumbs up PS3 fifa 14 ultimate team turnee

Stiu ca nu sunt multi utilizatori de ps3 aici dar poate se vor aduna o mana de oameni si din alte locuri/forumuri
Obiectivul meu e sa organizez saptamanal un turneu timp de 8 saptamani macar
Deocamdata gandesc doar temporar(8 sapt. si nu mai mult) ca nu cred ca va avea succes probabil nici prima editie
In cazul in care eu organizatorul trebuie sa ocup un loc ca sa obtin numarul de 4 sau 8 participanti si castig cele 2-3 meciuri,finalistul va primi premiul
In cazul in care in prima editie sau oricare alta,turneul are minimul de 4 participanti si doar 2 sunt activi(adica cele 4 pers au 3 meciuri dar 2 pers sunt active si asa au doar 1 meci de jucat tot turneul),voi acorda premiul castigatorului dar voi inceta organizarea viitoarelor editii din lipsa de seriozitate/prezenta

Organizare:
-turneu de 4-8 participanti
-ordinea in turneu va fi data de random.org
-se va juca cate 1 meci/oponent in meniul friendly ut
-se vor juca toate meciurile in aceeasi seara ca sunt doar 2-3 meciuri pentru finalisti
-durata turneului intre 1-2 ore
-turneul va incepe la ora 20:00(cina e mai devreme si de obicei majoritatea pot intra la aceea ora)
-ziua din saptamana va fi stabilita de participanti
-premiul de 10.000 coins va fi doar pentru castigator

Reguli in game:
-jucati fair play:nu trageti de timp cu pase multe in jumatatea propie,nu tineti mingea la marginea terenului,nu va deconectati(nu intentionat)
-nu exista restrictii: la jucatori,la felul cum marcati golurile,la cat de des faultati
-se va juca cate 1 meci.in caz de egalitate jucati extra time+pk dar din ce-mi amintesc friendly ut se comporta ca un meci de cupa
-daca se deconecteaza pana in min 20,meciul se va rejuca
-daca se deconecteaza dupa min 20 si scorul este egal,meciul se va rejuca
-daca se deconecteaza dupa min 20 si cineva conduce,meciul nu se va mai rejuca si se va declara castigator cel care conducea
-daca cel care conducea a pierdut conexiunea si nu apare in 10 min ca sa dispute urmatorul meci,va fi descalificat si ii va lua locul anteriorul oponent


deci nu exista restrictii cand e vorba de dream team-ul tau sau ca inscrii sweaty/cut goals sau ca pur si simplu exagerezi in faulturi sau intrari prin alunecare
ultimate team e inegal,asa ca nu va plangeti ca n-aveti super echipa ca oponentul.este permis sa imprumutati jucatori de la friends ca sa aveti o echipa mai puternica

astept ca macar 3 persoane sa participe si sa stabilim o zi din saptamana cand sa ne strangem
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adi87 is offline   Reply With Quote