View Single Post
Old 30-08-2012, 09:37 PM   #2
Neymar10
Member
 
Neymar10's Avatar
 
Join Date: May 2012
Location: Timisoara
Neymar10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Neymar10
Default

Grupa D putea fi mult mai tare cu PSG (PSG si Ajax au fost ultimele extrase din urna a 3 a). Atunci aveam doua derby-uri in fiecare etapa. Grupa A pare a fi echilibrata cu PSG , Porto si D Kyev are ceva sanse. Grupa B Arsenal si Schalke se cam califica , Montpellier a inceput slab campionatul , la vandut pe Giroud , iar Olympiacos are sanse mari la locul 3. In grupa C e o lupta interesanta intre Milan , Malaga si Zenit . Anderlecht nu stiu ce sa zic are sanse mai mici. Grupa E sunt favorite primele 3 (Chelsea , Sahtior si Juve) , si asta e o grupa echilibrata. In grupa F , Bayern are prima sansa , locul 2 restul , deoarece cred ca BATE are o sansa, este a doua oara consecutiv in grupe , au investit si eu ceva(cred). In grupa G , Barca are prima sansa , locul 2 Spartak sau Benfica. CFR are o sansa la locul 3 , Braga si United au prima sansa la primele doua locuri , Galata are si ea jucatori buni , dar nu stiu ce sa zic , dar cred ca CFR merge in EL...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Neymar10 is offline   Reply With Quote