Thread: Pacat...
View Single Post
Old 03-07-2007, 10:11 AM   #23
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Pikciu, multa bafta la Bac! Chiar ma intrebam ce se mai intampla cu tine?
In alta ordine de idei:
Acum vreo 2 ani, cand am inceput si eu sa bantui pe aici era o situatie asemanatoare: multi pusti, veteranii (care erau mult mai duri decat in zilele acestea) si multa distractie. Acesta este singurul forum pe care activez si i-am ramas fidel tocmai pentru ca aici am intalnit multi baieti buni, cu care am avut ce sa discut, despre ce sa vorbesc. Vechea generatie, cu maestrii ei, cu Daniel, Stefan, Ratonu`, Tuby, Sirius, Dead Hope, JohnnyUsa,Jokes,Yahoo... Noua generatie cu DarkComy, Pikciu si multi altii asemenea lor... De ce ati ramas aici? Pentru ca aici gasiti mereu pe cine cu care puteti vorbi mai altfel, mult mai liber, fara incorsetari...N-avem chipuri, avem doar nume...multe dintre ele nick-uri, dar avem suflet si mereu un sfat bun pentru fiecare.Suntem prieteni! Chiar daca ne certam, chiar daca ne bucuram! Suntem pe cat posibil impreuna, aici pe acest forum, care de multe ori este acasa!
Chiar daca ne-am suparat vreodata, am mers mai departe si am izbandit!
Fara voi, veterani sau pusti, acest forum n-ar mai fi ceea ce este acum!
Desigur sunt multi care posteaza aiurea, dar in topicurile traditionale sunt numai oameni unul si unul!

P.S. Tuby, oarecine o fi acest Bobi? Nu cumva este...? Ihm!
__________________




Last edited by gianni; 03-07-2007 at 11:17 AM.
gianni is offline   Reply With Quote