Thread: Cariera - Alecs
View Single Post
Old 14-04-2009, 07:53 PM   #2
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Foarte interesant. Asteptam mai multe informatii, si, de ce nu, niste poze din joc cu cariera ta!
Referitor la salarii, nu o sa le platesti deocamdata pentru ca nivelul la care esti tu este amator si acolo si antrenamentele sunt reduse, iar salariile nu exista decat daca vrei sa cumperi pe cineva (aici stiu ca asa era la 08, la 09 n-am verificat). Cand o sa ajungi in Oberliga o sa ai salarii la jucatorii nou-veniti, jucatorii care ii iei de la tineret sau prelungirea contractelor celor cu 0 pe saptamana.

PS: Pentru cei care mai sunt interesati sa-si scrie jurnalul carierei lor aici, ii sfatuiesc sa puna denumirea topicului "Cariera - User", cum am schimbat eu numele la acest topic!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote