View Single Post
Old 11-10-2010, 11:19 PM   #42
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

Quote:
Originally Posted by cristy ingerul View Post
moderatorii pazesc luna de pe cer
roberto97@ bai niste patchuri pentru fifa 11 nu ar strica,dar nici asa sa le bagi si cand sa incerce cineva da erori pentru asta nu se mai da ban
Ai dreptate si tu intr-un fel dar baiatu' nu iti da ca vrea el sa iti busesti tu calculatorul ma refer in special la Cristi. Si topicul asta spune clar : Patch-uri pentru FIFA 11 nu Unistal FIFA 11. El da patchuri si este responsabilitatea ta de al instala. Si tot aceeasi chestie daca nu ai instal , stergi folderu'. Mie imi merge. Ori sunt eu prost ori parca nu a aparut CM 2011 ca ai spus ca sunt unele care nu au unistal.

PS: Nu vezi ce nick ai de maimutoi . Si pe unele din campionatele tale mi-ai dat ban ca am avut 2 conturi . Mare e gradinta ta Doamne , si mult..... sar
PS2: +1 to Stefan for his post.
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote