Thread: Feedback Liga 1
View Single Post
Old 25-09-2009, 03:04 PM   #2
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Baza de date a fost trimisa pe 31 august, iar update-ul care va aparea dupa lansarea jocului nu va fi facut de mine ci de cei de la EA Sports.
O problema, din punctul meu de vedere, este faptul ca sunt ceva diferente intre ce am trimis eu pe 31 august si ce va fi in joc. Voi puteti preciza ce ati gasit in joc gresit si daca a fost greseala mea sau greseala lor. Daca a fost "greseala" lor, nu prea pot sa fac mare lucru. Eu am lucrat la baza de date, dar daca lor nu le convine ceva, schimba fara sa te anunte. Eu aveam un update-patch pregatit pentru lansarea jocului, dar, deoarece editorul jocului s-a schimbat, niciun fisier vechi, care tine de baza de date (CountryXX.sav), nu mai este compatibil cu acesta.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 25-09-2009 at 06:34 PM.
Astristul is offline