View Single Post
Old 08-08-2011, 09:21 PM   #302
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Cupa Spaniei-saisprezecimi(retur)
6-2
Forlan 6' 45' / Riki 70' 81'
Aguero 20' 54' 64'
Montolivo 25'
Omul meciului: Forlan
Observatii: Raport posesie: 54-46
Bare: 1-0


Etapa a 14-a
0-7
- / Pato 14' 73'
- / Forlan 23' 39' 66' 90'
- / Ujfalusi 49'
Omul meciului: Pato
Observatii: Raport posesie: 44-56
Bare: 0-1
Pedro Rios de la Valladolid a fost eliminat in minutul 60.


Etapa a 15-a
11-0
Aguero 4' 18' 35' 62' 66' 89'
Forlan 10' 39' 70'
Bale 84'
Omul meciului: Aguero
Observatii: Raportul posesiei: 54-46
Bare: 0-0
T. Stefan: Ne bucuram mult ca am reusit sa intoarcem rezultatul din tur cu Deportivo, dar inca nu imi vine sa cred ca meciuri facem in campionat. Si nu inteleg de ce ei incep sa joace fotbal abia dupa ce noi avem deja 6, 7-0. Jucam exceptional si asteptam sa vina meciurile mai grele din UCL si cele din campionat cu Real si Barca. Cum vad ca e posibil am hotarat sa-mi propun sezonul acesta o tripla istorica: campionat, UCL, Cupa. Din noii veniti cel mai mult mi-a placut Lennon. Chiar daca nu marcheaza isi indeplineste sarcinile cu brio si este foarte rapid, reusind sa depaseasca des fundasii si mijlocasii laterali si sa dea centrari de calitate si uneori chiar de gol. Dar asta nu inseamna ca nu mi-au placut si ceilalti. Toti sunt in forma mare.


---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

Stiu ca pot parea suspecte aceste rezultate la scoruri imense, dar credeti-ma joc la Legendary si chiar nu stiu ce se intampla in ultima vreme: ori a devenit Legendary Easy ori am progresat eu mult.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote