View Single Post
Old 02-11-2008, 08:08 AM   #19
kl@udiu
Member
 
kl@udiu's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Sudul nenorocit
kl@udiu will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to kl@udiu
Default

Quote:
Originally Posted by mikkel View Post
pe scurt, celor care vroiau "footbal fusion", acum merge, direct din joc...inlocuiesti user.ini din folderul jocului cu cel din patchul asta, iar cand dai sa joci 3d, nu alegi career mode (adica nu alegi niciun jucator pe care sa il controlezi) si poti sa iti controlezi toti jucatorii..e destul de misto, dar tot la fel de neinspirati sunt jucatorii...sper sa va ajute...
Poti sa mai spui o data? Am luat si era sub forma de setup.Am instalat,nu am selectat nici un jucator la career mode.Cand intru nu pot controla nici unul...
Gata am gasit...dadusem pe original Dar tot mai ramane o problema majora:camera.
Cand dau sa ma misc cu jucatorul,camera se misca si ea si o ia inaintea mingii.Ce trebuie facut?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Original by Kl@udiu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kl@udiu is offline   Reply With Quote