View Single Post
Old 12-07-2010, 06:15 PM   #4
SIMON SS
Banned
 
Join Date: Jul 2010
SIMON SS is on a distinguished road
Default

R.Lucescu ia mai transferat si pe David Luiz si brazilianul Edson tot gratis CetateaSuceava facand o afacere foarte buna.

Cetatea a debutat in primul tur al campionatului cu o infrangere impotriva celor de la Dinamo II scor 1-0

R.Lucescu:"Este in totalitate vina mea ....nu le-am acordat sprijinul necesar elevilor mei...sper ca in urmatorul meci contra chiajnei sa castigam si sa ma revansez in fata fanilor"

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

Cetatea Suceava da o lectie de fotbal Concordiei invingand-o cu scorul de 2-0 ambele golurii fiind marcate de Foti.

R.Lucescu:"Dupa cum am promis fanilor nostrii am castigat fiind mult mai motivati decat echipa adversa ,in urmatorul meci vom intalni Sportul Studentesc deci va fi si acolo un meci foarte greu ,dar vrem victoria"a declarat R.Lucescu pentru sport.ro

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 06:56 PM ----------

Cetatea loveste din nou invingand Sportul cu 2-0 marcatori fiind Bukvic si Foti si urca pe locul 5...dar spre nefericirea antrnorului un jucator de baza A.Moldovan se accidenteaza....acesta nu va putea juca pana in februarie spun medicii.




Inca o victorie?!Cetatea nu se opreste din victorii castigand cu acelasi scor de 2-0 contra FCM Bacau ca in partidele precedente.



urmeaza un greu test pentru Cetatea primul derby al campionatului contra Fc Botosani.
"Mergem sa ii batem" spun jucatorii ,dar asta ramane de vazut

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------


Fanii sunt in delir Cetatea castiga cu 1-0 contra rivalei FC botosani ajungand pe primul loc la egalitate cu FOREX

"Exact asta mi-am dorit de la echipa mea ,sa joace frumos si sa castige"spune R.Lucescu


Urmatorul meci se va desfasura contra celor de la Prefabricat Modelu
"un fleac le umplem poarta de goluri" declara Foti
SIMON SS is offline   Reply With Quote