View Single Post
Old 29-07-2009, 09:18 PM   #15
b_ady20
Guest
 
Default

Paul, hai sa incercam sa nu mai punem paie pe foc si sa fim mai moderati in comentarii.. e pacat sa jignim pe cineva sau sa facem misto pe seama lui.. astfel se creeaza o atmosfera tensionata pe forum si pot izbucni flame-uri si certuri. In fine, ti-as ramane profund indatorat daca mi-ai urma sfatul.. iti multumesc mult pentru intelegere.
Revenind la subiectul acestui topic.. tocmai ce am terminat de jucat un meci in PES 2009 si ma gandesc la diferentele uriase intre gameplay-ul acestuia, demn de un simulator de "soccer", sa fiu pe plac americanilor, si gameplay-ul Fifa, demn de un arcade pentru copii mici. Grafica totusi iti fura ochii la Fifa 09, insa gameplay-ul lasa de dorit de multe ori. Cred ca inovatiile anuntate pentru Fifa 10 erau mai mult decat necesare, avand in vedere lipsurile din editia precedenta a jocului si grafica nasoala, as numi-o, din editia actuala a acestuia. So, tragand o linie si concluzionand, imbunatatirile ce se anunta suna bine.. pacat ca nu vor fi aceleasi ca pe consolele NG, dar e bine si asa.. cred ca o idee foarte obiectiva ne-o vom forma abia la aparitia demo-ului, unde, dupa cateva reprize jucate, vom putea analiza mai detaliat daca producatorii jocului s-au tinut de cuvant atunci cand au anuntat noul gameplay.

Last edited by b_ady20; 29-07-2009 at 09:20 PM.
  Reply With Quote