Thread: Clasament
View Single Post
Old 12-08-2010, 11:33 PM   #3
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Am votat "Imi place, dar nu e real". 2 intamplari de genul asta am intalnit.

1. La TCM 2004 prin 2060, mi-a facut oferta Lazio, care se lupta pentru evitarea retrogradarii in ... Serie B. Am preluat Lazio, cu un lot supranumeric, plin de jucatori modesti spre foarte slabi, dar se pare ca Lazio nu era singura mare forta din Serie B. Juventus a retrogradat in sezonul imediat urmator dupa ce preluasem Lazio si o scapasem de retrogradare. In sezonul in care era si Juventus, m-am luptat cu ei pentru promovare, si am reusit sa promovam impreuna. Eu castigand in sezonul imediat urmator si Serie A cu Lazio din postura de nou-promovata.

2. La FIFAM 08 Lokomotiv Moscova si Juventus au fost retrogradate din cauza datoriilor (n-au primit licenta). Asa pe criterii sportive doar la TCM 2004 am intalnit astfel de situatii.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote