View Single Post
Old 11-07-2013, 10:49 AM   #3434
cristi12
Member
 
cristi12's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
cristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of light
Default







Alexandru Cristian:L-am adus pe Amos,fostul portar al celor de la Manchester United.Am promis ca pana in primul esalon,sper sa avem doar jucatori de la tineret.Promisiunea mea ramane in picioare,dar am simtit nevoia unui alt portar.Am mare incredere in el.

Pot spune ca sunt multumit de noul nostru produs,J.Ayinsah.Cred ca va fi un jucator decisiv pentru noi.


Alte rezultateSunt destul de avansat,si nu prea am timp sa fac acum mereu scorebordul.Cand voi ajunge la zi cu meciurile,o sa ma intorc la el.)
Campionat:Rangers-Bournemouth=2-0/Little,Faure
Doncaster-Rangers=2-1/Sinclair x1/Aird
Rangers-Porsmouth=3-1/Little x2,McKay/Wallace
Oldham-Rangers=2-2/Montano x2/Hegarty,Little
Rangers-Crawley=3-0/Hutton,Templeton,McCulloh
Crewe-Rangers=0-3/McCulloh x3
Rangers-Orient=2-0/Templeton X2
Carlisle-Rangers=1-3/Tim/McCulloh x3
Rangers-Scrunthope=1-1/Aird/Sodje
Stevenage-Rangers=1-1/Kastrati/MacCleoad
Rangers-Brandford=3-0/J.Ayinsah x3
Conventry-Rangers=0-0

Capital One Cup:Tranmere-Rangers=0-1/Ayinsah
Shrewsbury-Rangers=1-2/Murphy/Ayinsah,Templeton
J.P.Trophy:Rangers-Coventry=1-0/McCulloh
Rangers-Doncaster=1-0/McKay

Alexandru Cristian:AU TRECUT 2 LUNI FOARTE GRELE,FOARTE INTENSE.Dupa cum se vede,am trecut mai departe in cupe.Mergem destul de bine si in campionat..cel putin asta zic eu.Ne aflam pe locul 5.

Nu am pretentia sa cititi tot,pentru ca nu o veti face.Imi cer scuze ca nu am mai facut scorebord,ci doar text.(Am jucat mult,si nu am chef sa-mi pierd timpul.)


McCulloh,are 37 de ani..se va retrage in acest an.Este unul dintre golghetari echipei,chiar daca nu este titular.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by cristi12; 11-07-2013 at 11:02 AM.
cristi12 is offline   Reply With Quote