View Single Post
Old 24-12-2008, 02:02 PM   #25
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by papimig View Post
Da am jocul original.
Acum am cumparat niste juniori romani de prin tara si astept sa se faca mari si ei. vreau sa ma bazez puitin si pe fundasi, asta ca sa pot sa imi indeplinesc cel mai maret obiectiv..... Campionatul mondial.
Tabere am si in alte tari si scot jucatori foarte buni, si sa stii ca taberele le fac in tari slab cotate cum ar fi Louxemburg, estonia, san marino si scot jucatori foarte buni care la 18 ani joaca la echipa mare(normalla ce leveluri au ). Un centru de juniori care intotdeauna a dat randament este cel din Cameroon(Yaoundee). Scoate jucatori destui de multi si talentati. Apropo, ca un jucator de tineret sa ajunga in tabara mea trebuie sa aiba cel putin 3/5 stele
La fel si la mine!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote