View Single Post
Old 06-03-2011, 10:44 PM   #14
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by POLI.2011 View Post
@Castana17Ucigasha
1. Nu cred ca intereseaza pe nimeni acest reply a tau.
2. Cand joci nu se vede stadionul asa ca nu prea conteaza acest lucru.
3. Daca nu o sa joci cu patchul RLSP nu cred ca intereseaza pe nimeni si atunci ce dracu mai cauti aici daca nu te intereseaza ?
Nu sunt de acord cu felul in care ti-ai exprimat parerea, dar sunt de acord cu ce ai vrut sa spui (cel putin cu primele 2 subpuncte). Stadionul mi se pare un element optional, care poate sa adauge la atmosfera dar asta mai mult in cazul unor stadioane mai speciale, cu ceva care sa le scoata in evidenta (gen dimensiuni sau design). De exemplu la noi nu cred ca sunt 5 astfel de stadioane si chiar daca sunt, asa cum au mai spus si altii, sunt asemanatoare cu altele deja existente in joc si pot fi usor inlocuite. Asta ca sa nu mai spun ca un stadion e destul de greu de realizat si ar fi o pierdere destul de mare de timp. Asa ca eu zic ca se poate la fel de bine si fara. Parerea mea!
__________________
الحياة عبارة عن مأساة عندما ينظر إليها في المقدمة هو كوميديا ​​وعند النظر في خطة تشارلي شابلن عام


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Boddynight is offline   Reply With Quote