Thread: Scurt-metraje
View Single Post
Old 04-12-2007, 06:29 PM   #7
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Se pare ca peste tot in lume e la moda sa faci proteste si sa semnezi petitii pentru diverse lucruri cat mai stupide. Alcoolul nu a fost inventat ieri, e in sangele nostru de mii de ani si problemele pe care le creaza nu sunt necuscute dar nu sunt generate numai de alcool. Si pe mine ma dispera copiii astia gen wow coaie cat am baut aseara si mi se pare stupid sa te lauzi cu cat poti sa bei dar si eu am fost asa. La 14 ani mi se parea un mare lucru sa bei si cat de mult poti sa bei dar asta face parte din teribilismul oricarui copil si pana la urma ce o sa faci la petreceri o sa bei apa plata? Inca un motiv pt care mi se pare stupida campania asta e numele caci "cool" e in alcool poate distreaza-te fara alchool suna mai bine oricum mici sanse de reusita.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote