Thread: RLSP 2010 Demo
View Single Post
Old 14-09-2009, 07:21 PM   #122
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by razvann View Post
Felicitari pentru acest patch, imi place si e clar ca oamenii au introdus in patch primele sase clasate din sezonul trecut. Eu fiind stelist o sa fac cateva precizari cu privire la Steaua, am observat cateva mici erori si le spun acum ca sa nu mai apara si in versiunea full a patch-ului cu Liga 1, asa cum a spus MNS sa facem: in ceea ce priveste echipamentul de deplasare al Stelei, este o eroare la culoarea semnului Nike, atat de pe tricou, cat si de pe sorturi, adica in patch este neagra iar in realitate este alabstra, va spun sigur, mai ales ca am tricoul original cumparat, plus ca se vede si pe site sau la televizor; a doua observatie este culoarea numelor jucatorilor de pe tricourile de deplasare, in patch este albastra iar in realitate este rosie, ca si a numerelor; o a treia observatie este pozitia lui Bicfalvi, care in patch este CAM, pozitia lui corecta din realitate cred ca este CM simplu. Cam atat ar fi de spus, sper sa va fie de ajutor aceste mici observatii pentru a fi remediate pe viitor. Si o sugestie ar fi daca ati putea introduce in patch-ul pentru Fifa full cand va aparea si un al treilea kit pentru Steaua, fie cel din Cupa Romaniei fie cel de acasa din Europa League cu steagul Romaniei si cele doua logouri cu Europa League si Respect iar sorturile sunt rosii si nu albastre ca in campionat. Personal eu as opta pentru cel de Europa League si nu cel de cupa. Multumesc anticipat.
Cam multe vrei tu pt o fosta echipa comunista,zii mersi ca baieti au facut si asa.
alexis1016 is offline   Reply With Quote