View Single Post
Old 06-05-2004, 11:36 PM   #9
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

1. sincer voi stelistii , si dinamovisti, ca sunteti o apa si-un pamant , nu stiu cum p**a mea puteti sa vb de comunism cand voi va-ti nascut in comunism, traiti in comunism , si o sa va tarati intotdeauna in comunism. Deci nu puteti sa spunti nimic , pentru ca nu aveti dreptate si istoria va contrazice. Asta e si cum unul care a terminat 4 clase ii spune unuia care a nu terminat liceul " esti un ratat bah! Lasssssssss-o frate nu ai dreptate, gaseste argumente nu venii cu tote idioteniile aici , bah voi comunisti. Oare jiji ce e? Un om chinuit de prostie , un cioban care nu a terminat 8 clase, un anti-intelectual. Nu as avea nimic cu el, chiar simt compasiune pentru cei atuti de soarta, dar kkt asta de om face fel de fel mismasuri, se iubeste nelimitat cu liga si arbitrii si se vrea corect ,atunci turbez.

2. Mah nu stiu cum poti sa spui ca avem un lot de k k cand voua va este asa de frica de noi incat a trebuit sa ardeti in cur cu corleone si sa-i faceti si-un bot mic, ca sa va ajute sa luati sa ne bateti.

3. in "demovratie" poate. Incearca tu sa ai performate cand 2 ani esti dinamo II , ai o echipa distrusa , ramai bani si fara staruri si culmea de parca asta nu e deajuns te mai fura si liga si arbitri.

4. poate daca am fii si noi pe mana cu liga sau am intra toate kkt-utile posibile, atunci poate am avea rezultate, dar in ziua de azi daca joci corect esti un un om sangerand intr-un ocean de rechini.

5. Tu si Cata sunteti niste baieti de nota 10 dar cand vine vorba de fotbal...mai bine ati vorbii de biliard, table s.a.m.d. Nu spun ca nu stiti fotbal , dar va influenteaza sindromul becalii sa vorbiti degeaba.

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote